PublicystykaŻyczenia na Święta i Nowy Rok

Redakcja12 miesięcy temu
Wspomoz Fundacje

To nie będą typowe życzenia świąteczne i noworoczne. Niestety podobne w treści składam od kilku lat … Idą święta Bożego Narodzenia, świat wchodzi w nowy niebezpieczny 2021 roku. Zarówno globalnie jak i lokalnie jest źle a nawet bardzo źle. Imperium Zła obchodziło kolejne wesołe święta. Reszta świata nie.

Polityczni więźniowie spędzają je masowo w amerykańskich obozach i izraelskich kazamatach. Wolność słowa w wszystkich krajach antycywilizacji atlantyckiej jest dławiona. Historia staje się coraz bardziej zakłamana przez poprawność polityczną. To co było naszą cywilizacją jest niszczone w barbarzyński sposób. Na ulice wypłynęła agresja i wulgaryzm. Roszczący sobie prawo do rządzenia narodami Przeciwnik – Liberalny Globalny Kapitalizm planuje kolejne wojny. Dintojra kapitału i wojny ma swojego prezydenta w USA Joe Bidena. Codziennie mordowana jest Palestyna. Na naszych oczach rozgrywają się dramaty niszczące naszą tradycję i cywilizację…

Nad naszym krajem również rozciągają się ciemne chmury. Kryzys idzie ogromny. Nierozważna walka z pandemią powoduje coraz większe bezrobocie i bankructwa Polaków. Czekają nas potężne podwyżki prądu, paliwa, alkoholu, mięsa, papieru. Na życzenie Brukseli zapadła decyzja o likwidacji polskich kopalń węgla. Ceny lekarstw rujnują budżet emerytów. Jesteśmy osłem trojańskim USA. Obce bazy wojskowe witane są z uśmiechami i balonikami. W interesie Waszyngtonu skłóciliśmy się z naszymi sąsiadami. Prezydent i Premier obiecują wasalną wierność Wielkiemu Bratu w Waszyngtonie.

Straciliśmy wschodnie rynki zbytu. Zamiast eksportować żywność na Wschód, sprowadzamy węgiel ze Wschodu. Zgłaszają się do nas kolejni międzynarodowi lichwiarze po mityczne odszkodowania. Kościół hierarchiczny stoi w znacznej mierze po stronie Przeciwnika. Tych niepokornych duchownych się łaja za pomocą lustracji lub hasła o pedofilii. Parlamentarna prawica i lewica w zasadniczych kwestiach wspierają wizję atlantycką. Nikt w dalszym ciągu nie upomina się o jednego z liderów opozycyjnych formacji, który spędził trzy lata w areszcie. Społecznik mówiący o przekrętach reprywatyzacyjnych jest rujnowany finansowo. Nikt nie ma zamiaru wyjaśnić śmierci liderów politycznych, wśród nich wicepremiera. Wśród fanfar, pikników, obiecanek, modłów, wyklęcizmu i taniego patriotyzmu tracimy suwerenność i niepodległość.

Czego Wam życzę. Nieuniknionego. Żadne imperium nie trwa wiecznie. Czas rozstrzygnięć jest coraz bliższy. Życzę żeby przyśpieszył. Wrogom naszej cywilizacji upadku. Zdrajcom długiego nowego wyroku! Nam powrotu do normalnego państwa, spokoju i sprawiedliwości. Byśmy doczekali się końca tego niesprawiedliwego ustroju.

Zdrowych i wesołych Świąt Narodzenia Chrystusa! Szczęśliwego Nowego Roku!

Łukasz Marcin Jastrzębski

Na zdjęciu: panorama Betlejem, miasta zarządzanego przez władze palestyńskie w granicach Autonomii Palestyńskiej (Wikipedia Commons)

Rubryka: Z lewej burty

Myśl Polska, nr 51-52 (20-27.12.2020)

Redakcja