GospodarkaCzym jest i jak działa Capitals Vision

Redakcja9 miesięcy temu
Wspomoz Fundacje

CAPITALS Vision to 100% hostowana w chmurze, dostępna w przeglądarce (w tym na komórce) platforma oferująca dostęp do ponad 200 Pochodnych Kontraktów Handlowych.

Za pośrednictwem CAPITALS Vision użytkownicy mogą zarządzać swoim portfelem produktów, przeprowadzać złożone analizy techniczne, umieszczać analizy techniczne, wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami i tworzyć grupy znajomych.

Czy CAPITALS Vision to bezpieczna platforma?

CAPITALS Vision to brand grupy Mordora Limited Group of Companies. Mordora Ltd. to Międzynarodowa Spółka Biznesowa wpisana do rejestru w Hong Kongu pod nr 2873149, kod LEI wydany przez London Stock Exchange 213800HELGQ96DXAWK13. CAPITALS Vision to brand obsługiwany przez CVS Corp. Ltd., Dostawca usług, St. Lucia 202300136.

Platforma jest połączona z wiodącymi międzynarodowymi bankami, tj.: HSBC, JP Morgan, Goldman Sachs, UBS, Barclays, Commerzbank, City Bank. Jednocześnie jest połączona z uznanymi na całym świecie giełdami czyli: NYSE, NASDAQ, ICE Intercontinental Exchange, Chicago Mercantile Exchange, EUREX i posiada Kod LEI na giełdzie London Stock Exchange, a także na Bloomberg L.P., SUA.

Zespół stojący za CAPITALS Vision ma ponad 15-letnie doświadczenie, a platforma została zaprojektowana we współpracy z prestiżową firmą FinTech.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań, użytkownicy mają zapewnioną obsługę w języku angielskim 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

Jakie są koszty?

Minimalna kwota wymagana do założenia konta wynosi 200 euro.

Jeżeli chodzi o minimalną ilość, CAPITALS Vision zapewnia zakup  mikrolotów, przy czym jeden mikrolot odpowiada 0,01 lota.

Oprócz minimalnej wymaganej kwoty i możliwości zakupu mikrolotów, kolejnym bardzo ważnym czynnikiem w zarządzaniu kontraktami w jak najbardziej możliwie opłacalny sposób jest dźwignia finansowa. Możliwość ustawienia dźwigni zgodnie z osobistymi celami i gotowością / ograniczeniem na ryzyko jest bardzo ważna przy wyborze dostawcy. Dźwignia finansowa jest kontrolowanym narzędziem na platformie, które daje użytkownikowi pełną swobodę działania.

Dźwignia finansowa pozwala na dokonywanie znacznie większych zakupów niż środków dostępnych, a w przypadku CAPITALS Vision wartość ta sięga 1:500. Zasadniczo użytkownik może dokonywać zakupów do 500-krotności środków dostępnych.

Jeśli chodzi o spready, są one korzystne i zaczynają się od 1,8 pipsa.

Niezależnie od tego, jak niskie są spready, dla użytkowników istnieje ryzyko, że nie osiągną pożądanych efektów, jeśli napotkają ponowną wycenę.

W przypadku CAPITALS Vision szybkość realizacji zleceń jest niezwykle wysoka, przy czym testy wykazały, że czas realizacji wynosi 0,02 milisekundy na 12 000 000 dostępnych instrumentów i 2000 czynnych użytkowników.

W produkcji silnik realizacji zleceń przetwarza średnio 78 000 kwotowań na minutę i zwraca 0,001 kwotowania / użytkownik przy odchyleniu 0,01%.

Funkcjonalności i korzyści platformy CAPITALS Vision

Platforma CAPITALS Vision składa się z 4 modułów: Trade, Social, TradeBook i CopyBook.

W module Trade użytkownicy mogą zarządzać swoimi otwartymi pozycjami, ustawiać parametry pozycji i portfela produktów, przeglądać notowane ceny dla ponad 200 kontraktów i przeglądać historię rachunku.

Użytkownicy mogą również korzystać z dostępnych wykresów i narzędzi analizy technicznej. Platforma oferuje ponad 100 wskaźników technicznych i elementów graficznych.

Interesujące w module Trade, Market jest to, że dla każdego produktu użytkownik może aktywować wskaźniki Spread, Zmienność i Wariacja. Ta funkcjonalność jest bardzo przydatna, aby szybko uzyskać przegląd tych kategorii produktów, dziennych zmian cen i warunków, na jakich te produkty są oferowane. Ponadto użytkownik może aktywować lub dezaktywować opcję Hedging, wybrać różne motywy interfejsu lub ulubione produkty / kontrakty.

Moduł TradeBook umożliwia użytkownikom umieszczanie analiz technicznych dla wszystkich użytkowników lub ich grupy znajomych. Po umieszczeniu analizy, jest ona oceniana w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszyscy użytkownicy mogą zobaczyć tę analizę, ocenić wyniki użytkownika i wejść w bezpośrednią interakcję z autorem.

Odnośnie metody zarządzania portfelem produktów, platforma CAPITALS Vision oferuje możliwość zarządzania wieloma walutami na tym samym koncie. Ponadto wskaźniki ryzyka walutowego i ekspozycji są bardzo łatwe do zobaczenia i niezwykle przydatne dla każdego typu użytkownika, doświadczonego czy nie.

CAPITALS Vision posiada również moduł Dziennika, w którym można uzyskać dostęp do wszystkich informacji o koncie. Interfejs menu Moje Konto jest niezwykle intuicyjny, a każdy użytkownik ma dostęp do ustawień Bonusu, Depozytu, Informacji osobistych, Dokumentów i Ustawień poziomu bezpieczeństwa konta.

Kolejną korzyść jest ta, że użytkownicy w Europie mogą dokonywać wypłat i wpłat do konta tego samego dnia, a to, że każde zlecenie jest przetwarzane tego samego dnia roboczego, a wypłaty są szybkie od 4 do 72 godzin w zależności od banku, jest bardzo ważną zaletą korzystania z platformy.

Pod względem doświadczenia użytkownika (UX) i graficznego interfejsu użytkownika (UI) platforma jest zgodna z ustalonymi standardami branżowymi, a nawigacja po wielu dostępnych opcjach jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Platforma posiada wersję zaprojektowaną specjalnie dla urządzeń mobilnych, wiele motywów graficznych, a nawet powiadomienia.

Platforma oferuje liczne bonusy dla użytkowników: Welcome Bonus, Deposit Bonus, Recovery Bonus, GO Real Bonus i SWITCH Bonus.

Ponadto użytkownicy są nagradzani, jeśli polecą platformę swoim znajomym.

Dostęp do społeczności, z którą możesz konsultować się i kopiować innych użytkowników w czasie rzeczywistym

Platforma oferuje dostęp do międzynarodowej społeczności za pośrednictwem modułu społecznościowego platformy. Pozwala to użytkownikom konsultować się i wspierać nawzajem, komentować analizy techniczne lub kopiować swoje pozycje.

W module społecznościowym każdy użytkownik może utworzyć własną stronę osobistą, edytować wszystkie dane osobowe widoczne dla reszty społeczności (w tym historię konta) lub wysyłać „zaproszenia do dodania do grona znajomych” do innych użytkowników w celu utworzenia grupy znajomych. Oczywiście, historia każdego użytkownika jest dostępna dla całej społeczności tylko wtedy, gdy on się na to zdecyduje.

Na platformie CAPITALS Vision możesz wybrać użytkowników, których chcesz skopiować.

Dzięki modułowi kopiowania transakcji masz tę możliwość, że możesz powielać transakcje innych użytkowników, nawet jeśli nie masz doświadczenia, dużej wiedzy specjalistycznej lub czasu na śledzenie nowości i zmian.

Kopiowanie jest możliwe, gdy dwóch użytkowników jest w przyjaznych stosunkach na platformie. Dzięki modułowi CopyBook każdy użytkownik może ustanowić relacje kopiowania (CopyTO i CopyFROM) zgodnie z własną strategią lub gotowością /awersją do ryzyka.

(mat. prom. Capitals Vision)

Redakcja