AktualnościArktos w nowej odsłonie

Redakcja1 rok temu
Wspomoz Fundacje

Wydawnictwo Arktos jest obecnie największym wydawcą literatury tradycjonalistycznej i nowoprawicowej w języku angielskim. Do tej pory wydało ponad 430 tytułów książkowych, w tym prace klasyków europejskiej myśli politycznej oraz rozważania największych intelektualistów wspomnianych nurtów.

Po wielomiesięcznej batalii największe globalne sieci sprzedaży internetowej zrezygnowały bez podania jasnych przyczyn z dystrybucji książek wydawcy.

Stało się to jednak impulsem do rozszerzenia aktywności wydawniczej kierownictwa Arktos na zupełnie nowe obszary. „Kompleksowo pracujemy obecnie nad nowym rozwiązaniem operacyjnym, które pozwoli nam powrócić ze wszystkimi naszymi tytułami do szerokiej dystrybucji. Nasza nowa strona internetowa zawierać będzie znacznie bardziej rozbudowane treści, w tym czasopismo internetowe, a następnie zamierzamy też stworzyć uniwersytet online zapewniający dodatkowy dostęp do książek w wersji elektronicznej oraz audiobooków” – zapowiada prezes wydawnictwa Daniel Friberg.

O bieżących publikacjach i inicjatywach renomowanego wydawcy informować będziemy na bieżąco na łamach i na portalu „Myśli Polskiej”.

AD

Redakcja