Aktualności„Kocham Polskę! Wspieram polskich przedsiębiorców”

Wspomoz Fundacje

Tegoroczna edycja Kampania Społeczna Kocham Polskę, organizowana od kilkunastu lat przez Młodzież Wszechpolską, nawiązuje do kwestii wspierania polskich przedsiębiorców.

„Trwająca pandemia koronawirusa i kryzys ekonomiczny nią wywołany spowodował już znaczne straty dla polskiej gospodarki, wiele firm ogłosiło bankructwo, wiele nadal walczy o byt swój i swoich pracowników. W tym szczególnie trudnym czasie dla polskich przedsiębiorców i pracowników, którzy muszą zmagać się z trudami codzienności musimy być solidarni z nimi jako tymi, którzy współtworzą polską gospodarkę i są jej ważnym elementem. Pamiętajmy, że wspierając polskich przedsiębiorców, kierując się patriotyzmem konsumenckim nie tylko przyczyniamy się do poprawy sytuacji materialnej ich i ich rodzin, ale także polskich pracowników spokojnych o stabilność zatrudnienia oraz w szerszej perspektywie poprawy polskiej gospodarki.” – czytamy w oświadczeniu organizatorów.

Jak poinformowali przedstawiciele MW plakaty tegorocznej edycji akcji trafią wkrótce do polskich przedsiębiorców. Osoby zainteresowane udziałem w akcji mogą także dołączyć do facebookowego wydarzenia „Kocham Polskę! Wspieram polskich przedsiębiorców”.

Przemysław Piasta

Historyk i przedsiębiorca. Prezes Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego. Autor wielu publikacji popularnych i naukowych.