AktualnościPolskaSzlęzak: Jestem radnym

Redakcja1 miesiąc temu
Wspomoz Fundacje

Wybory rozstrzygnięte. Jestem radnym w Radzie Powiatu. Poza tym mam duży niedosyt.

Oczekiwałem, że wprowadzimy kilku radnych z naszego komitetu. Jestem sam, więc moja rola będzie trudna. Mam w tym niejaką wprawę. W podobnej sytuacji byłem w Sejmiku. Nie będą mieli ze mną łatwo!

Mimo wszystko serdecznie dziękuję za wsparcie i poparcie! Cieszę się, że mimo upływu lat i wielu zmian, w Stalowej Woli cały czas mogę liczyć na dużą i silną grupę osób wspierających moją pracę i popierających mnie w wyborach. Wasze wsparcie Szanowni Państwo przekonuje mnie, że to co robię ma sens. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i proszę o dalsze wsparcie!

W tym powiecie trzeba się skoncentrować na kilku sprawach, a to szpital powiatowy, PKS, drogi i szkoły ponadpodstawowe. Wszystkie te dziedziny wymagają głębokich zmian. O to będę walczył.

Dotychczas sprawy powiatu były na uboczu głównego nurtu wydarzeń. Postaram się, żeby już tak cicho o tych sprawach nie było. Opinia publiczna będzie na bieżąco informowana o poczynaniach rządzących w powiecie. Będę wdzięczny za podpowiedzi, uwagi i sygnały o tym, czym waszym zdaniem należy się zająć, co wyjaśnić i co budzi wasz niepokój.

Pozdrawiam i do roboty!

Andrzej Szlęzak

Redakcja