OpiniePrezydent Karol Nawrocki postąpił słusznie
1. Decyzja prezydenta RP Karola Nawrockiego by odebrać Order Orła Białego nieprzyjaznemu Polsce przywódcy Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu jest jak najbardziej słuszna. W tym temacie nie powinno być żadnej dyskusji. Symbolika ma znaczenie. Tego oczekiwaliśmy i to się stało. Dziękuję Panie Prezydencie. 2. Wołodymyr Zełenski nigdy nie powinien otrzymać Orderu Orła Białego, ponieważ nie był i nie jest prezydentem przyjaznym Polsce. Będący niestety prezydentem Polski Andrzej Duda odznaczył Wołodymyra Zełenskiego OOB w czasie, gdy na całej...









