OpiniePolitykaPolskaSzlęzak: Jubileusz Myśli Polskiej
Zdiagnozowano u mnie nowotwór. Za około dwa tygodnie będę wiedział ile jeszcze pożyję. Ciąży mi świadomość tego, a tu osiemdziesiąta piąta rocznica powstania „Myśli Polskiej”. Z „Myślą” jestem związany od przeniesienia jej z Anglii do Polski. Zupełnie nie pamiętam kiedy ukazał się mój pierwszy tekst. Bodaj w roku 2000 byłem krótko etatowym dziennikarzem. Gdy zostałem prezydentem Stalowej Woli raczej nie publikowałem tekstów, ale starałem się różnymi sposobami wspierać pismo. Nigdy nie należałem do osób decydujących...







