AktualnościPowstaje lewicowy kanał na Youtube nie dla idiotów!

Redakcja2 miesiące temu
Wspomoz Fundacje

Powstaje lewicowy kanał na Youtube nie dla idiotów!

Jeśli nie należymy do stada baranów, które z radością pędzi nam rzeź. Jeżeli jesteśmy kategorią Polaków, którym nie jest wszystko jedno. Jeżeli kochamy mądrze Polskę i chcemy ją zachować dla naszych dzieci i wnuków. Jeżeli chcemy sprawiedliwego i normalnego państwa. Jeżeli jesteśmy przeciwko euroatlantyckiej cenzurze. To musimy się organizować! Potrzebujemy alternatywy dla Polski, a nawet alternatyw. Szczególnie ważny jest odcinek informacyjny. Trzeba wspierać niezależne inicjatywy. Taka kolejna się pojawiła! Tym razem po lewej stronie.

„Piotr Jastrzębski, Dimitris Dymitriadis oraz Damian Jaworski postanowili stworzyć kanał informacyjny na YouTube. Będzie poważnie i wesoło gdzie komentujący stworzą alternatywę dla mediów ,,głównonurtowych”. Biorąc pod uwagę osobowość i styl prowadzących będzie śmiesznie, acz będzie to „śmiech” przez łzy. Niezależnie jakie macie poglądy, lewicowe, prawicowe czy centrowe, to warto poznać inną optykę tego samego faktu, a nikt inny w ten sposób Wam jej nie pokaże. Nazwaliśmy nasz kanał ,,Kanał 61” bo według „Reporterów bez granic”, Polska plasuje się między 66 a 57 miejscem pod względem „wiarygodności oraz swobody mediów”, a zatem, jeśli 60 podanych Wam informacji jest „kłamliwych”, to liczba „61” musi być rzetelną!”.

Środowisko „Myśli Polskiej” nie traktuje tej i podobnych inicjatyw jako konkurencji. Bo w czytelnikach i słuchaczach nie widzimy segmentu rynku czy elektoratu – tylko naród. W sposób trwały przyjmujemy zasadę skupiania, a nie odpędzania potencjalnych stronników suwerennej Polski. Oczywiście nie jeden raz popełniliśmy klasyfikacyjną pomyłkę pisząc o różnych osobach czy środowiskach, które potem się nie sprawdzały. To naturalne. Uważam jednak formułę otwartą za właściwą i pożyteczną. Warto szukać tego co nas łączy, a nie dzieli i działać dla dobra Polski. Niech zakwitnie sto kwiatów na tej łące. Zasada roju jest tutaj właściwa. Jedne inicjatywy są uciszane, szykanowane, blokowane – ale w ich miejsce powstaje 10 kolejnych. W tym wypadku gwarantuje, że pomysłodawcy to ludzie porządni o uczciwych celach.

łj

Redakcja